Detailní informace o akci

GALERIE 4|Vladimír 518 - Drobné korekce

GALERIE 4|Vladimír 518 - Drobné korekce
 

výstava, vizuální skicák osobnosti alternativní kulturní scény

V rámci 19. ročníku Chebských dvorků představuje Galerie 4 i osobnosti jejichž doménou není pouze fotografie. Při této příležitosti tak má možnost svůj projekt Drobné korekce představit multimediální osobnost české tvůrčí scény, zakladatel  labelu a nakladatelství BiggBoss, ilustrátor publikací, komiksů a výrazná postava české hip hopové scény, rapper Vladimir 518, vlastním jménem Vladimír Brož. 

Každého z nás ovlivňuje prostředí, ve kterém se vyvíjí, každý z nás má zcela odlišný přístup k „věcem“ které nás tak samozřejmě v  místě bydliště obklopují. Vladimír přenesl ducha staré industriální budovy pivovaru a lihovaru spolu s jeho osobními, intimními pocity z tohoto místa, aktuálně určeného k zániku do prostor barokního špýcharu v Chebu. Skloubil tradiční instalační metody a tak pro něj typické multimediální technologie.

Zahájení výstavy proběhne v Klášterní zahradě dne 10. června v 16.30. Osobně tak Vladimír 518 svůj projekt představí návštěvníkům Chebských dvorků a zároveň vystoupí s formací PSH na Františkánském náměstí v 18.30.

Návštěvníci se řídí aktuálními vládními hygienickými nařízeními.

Program, mapka výstav Chebské dvorky a informace na webu www.chebske-dvorky.cz a www.galerie4.cz

 
datum: 28.5.2021 - 11.7.2021
typ akce: Výstavy
město: 35002 Cheb
místo: Art centrum Galerie 4, Františkánské náměstí 30/1, Cheb
vstupné: rodinné 120 Kč, základní 50 Kč, snížené 30 Kč

« zpět na seznam akcí

 

Vstup pro pořadatele akcí