Detailní informace o akci

ROBERT FULGHUM JE OPRAVÁŘ OSUDŮ

ROBERT FULGHUM JE OPRAVÁŘ OSUDŮ
 

Nové a jedinečné turné Roberta Fulghuma po Česku.

Vy to možná ještě nevíte, ale Robert Fulghum už zase balí kufry a chystá se na velkou jízdu po České republice. Ano, mistr laskavého humoru přijede představit svou novou knihu s názvem U Devíti draků a jedné ovce, což je druhý díl zamýšlené trilogie Opravář osudů.

Také jste si zamilovali amerického expata George a jeho českou přítelkyni Luci Milenu, nesourodou dvojici, která zažívá díky Robertu Fulghumovi svá dobrodružství v naší zemi? Tak to můžete začít pomalu oslavovat, vrátí se k vám i spolu se strejdou Petrem, aby rozehráli další část velkého příběhu.

Celou radostnou událost návratu oblíbených hrdinů ozdobí svou přítomností při uvedení knihy sám autor, který během října objede prakticky celou Českou republiku, aby poznal vás – jeho čtenáře! Dojde i na scénické čtení, při němž vás dvojice herců v krátkosti (abychom nevyzradili až příliš mnoho) seznámí s oběma díly Opraváře osudů.

V tuto chvíli je jisté, že se Robert Fulghum objeví v jednadvaceti městech a vy budete mít příležitost se jej zeptat na otázky, které vás nevíce tíží, a navíc si nechat podepsat jeho knihy.

 
datum: 9.10.2019
typ akce: Kulturní
město: 35002 Cheb
místo: Kulturní centrum Svoboda
vložil: R. Svobodová
čas konání: 19:00
vstupné: 120 Kč
rezervační portál: Kulturní centrum Svoboda - Kulturní centrum Svoboda
místo prodeje: Turistické infocentrum města Chebu - Turistické infocentrum města Chebu
url na další informace: zobrazit

« zpět na seznam akcí

 

Vstup pro pořadatele akcí